EREN İNŞAAT MÜHENDİSLİK

Sanayi ve Hal Yapıları, Çok Katlı Yapılar, Konutlar, Endüstri Tesisleri, Oteller, İş Merkezleri, Dini Tesisler, Kamu Binaları,Altyapı

AŞAĞI KAYDIR

Firmamız taşıyıcı sistemi BETONARME ve ÇELİK KONSTRÜKSİYON olan yapıların projelendirilmesi, bu yapılarda gerek duyulduğunda GEOTEKNİK çözüm bulunarak projelendirilmesi konularında hizmet vermektedir. Son dönemlerde yaşadığımız büyük depremler mevcut yapı sistemlerine olan güveni azaltmış ve dünyanın önemli ana deprem kuşaklarından birinin üzerinde bulunan Türkiye’yi yeni, daha güvenli, çağdaş ve teknolojik bir yapı arayışına yöneltmiştir. Deneyimli ve uzman kadrosuyla EREN PROJE, sanayi ve hal yapıları başta olmak üzere Türkiye’nin güvenli ve modern yapı ihtiyacına cevap vermeyi amaçlamaktadır.

EREN İNŞAAT MÜHENDİSLİK

PROJE 100%
TAAHHÜT 100%
YÖNETİM 100%

www.erenproje.com

VİZYONUMUZ


Kurulduğu 1990 yılından itibaren yakalamış olduğu hızlı büyüme trendini sürekli kendini geliştirerek devam ettirmek, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmek ve sektöründe lider bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ


İçinde yer aldığımız projelerde yatırımcıların gereksinimleri doğrultusunda , uygun tasarım ve çözümler oluşturarak “ KALİTELİ, DEPREME KARŞI TAM GÜVENLİ, ÇAĞDAŞ, ESTETİK ve EKONOMİK YAPILAR ÜRETEREK KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAKTIR.”

DEĞERLERİMİZ


Müşteri memnuniyeti; İş sağlığı ve işçi güvenliği; Maksimum kalite, minimum zaman ve maliyet; Depreme karşı tam güvenli yapılar oluşturmak; Estetik, işlevsel, çağdaş ve yaratıcı tasarımlar; Sürekli iyileşmek ve iyileştirmek; Değişimi ve zamanı yakalamak; Çevreye uyumlu yapılar tasarlamak, çevreyi korumak.

FAALİYET ALANLARIMIZ

 
» Sanayi ve Hal Yapıları 
» Çok Katlı Yapılar 
» Konutlar 
» Endüstri Tesisleri 
» Oteller 
» İş Merkezleri
» Dini Tesisler
» Kamu Binaları
» Altyapı

Bir proje başlatmaya hazırmısın?

BİZİMLE ÇALIŞ!